spss
o spss polska kontakt z spss polska zaloguj się do serwisu użytkowników spss
o innych biurach spss
wyszukaj
wyszukaj
strona główna spss polska o spsszastosowania narzędziaszkolenia konsultingserwis
SPSS Directions, Ateny 2008!
dlaczego warto uczestniczyć
kto powinien wziąć udział
program konferencji
wykłady gości specjalnych
sesje równoległe
szkolenia dodatkowe
informacje organizacyjne
cennik
formularz zgłoszeniadokument w formacie pdf

oficjalna strona konferencji SPSS Directions, Ateny 2008

poprzednia edycja SPSS Directions, Praga 2007

Po wyświetleniu zapytania proszę wybrać opcję 'Otwórz' a następnie po otwarciu się kalendarza 'Zapisz i zamknij' dodaj do Outlooka

Cennik

Koszty udziału w głównej części konferencji zależą od terminu przesłania zgłoszenia i organizacji, jaką Państwo reprezentują. Osoby zgłaszające się z instytucji administracji publicznej i edukacji korzystają z oferty specjalnej na udział w konferencji. Szczegóły znajdują się w poniższym zestawieniu.

Cena netto przy zgłoszeniu w terminie:
Udział w konferencji: do
29.02.2008
do
25.04.2008
po
25.04.2008
branża komercyjna 2800 PLN 3150 PLN 4250 PLN
administracja publiczna
/ edukacja
950 PLN 1300 PLN 2400 PLN
 Koszty dodatkowe:
2 NOCLEGI (12-14 maja) w hotelu IC Athenaeum (pokój jednoosobowy) 1500 PLN
SZKOLENIE dodatkowe
- 15 maja 2008
1700 PLN
(do podanych cen należy doliczyć podatek 22% VAT)

Podstawowy koszt udziału w konferencji obejmuje:

  • Prelekcje konferencyjne
  • Posiłki i przerwy kawowe
  • Materiały konferencyjne
  • Atrakcje dodatkowe

Noclegi w hotelu, w którym odbywa się konferencja, Athenaeum InterContinental, oraz szkolenia pokonferencyjne 15 maja 2008 r. są dodatkowo płatne i koszty z tym związane należy doliczyć do podstawowego kosztu uczestnictwa w konferencji.
Więcej na temat dokonywania zgłoszeń oraz rezerwacji noclegów znajdą Państwo w informacjach organizacyjnych.

Warunki rezygnacji:

  1. Rezygnację z udziału w konferencji SPSS Directions 2008 należy przesłać na adres SPSS Polska listem poleconym.
  2. W przypadku zgłoszenia rezygnacji:
    • do 30 marca 2008 - obciążamy Państwa kwotą 50% opłaty za udział
    • po 30 marca 2008 - obciążamy Państwa kwotą 100% opłaty za udział
  3. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w konferencji SPSS Directions 2008 skutkuje obciążeniem pełnymi kosztami udziału.
  4. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w konferencji.
  5. Zamiast zgłoszonej osoby w konferencji SPSS Directions 2008 może wziąć udział inny pracownik firmy.
  6. Za modyfikacje zgłoszenia uczestnictwa w konferencji oraz zmianę osoby uczestnika pobierana jest opłata w wysokości 180 PLN netto. Informację oraz dane dotyczące dokonywanych zmian należy przesłać do SPSS Polska w formie pisemnej (list polecony lub e-mail z potwierdzeniem dostarczenia i odbioru).


SPSS Inc. & SPSS Polska
All rights reserved.